Jak sprawdzić i przesłać plik?

Nie musisz sam sprawdzać, czy Twój plik graficzny jest przygotowany poprawnie i czy nadaje się do druku.
Nasz system bezpłatnie zrobi to za Ciebie po przesłaniu do nas gotowych materiałów.

Możesz także zamówić płatną, pełną weryfikację pliku, której dokona nasz specjalista. Wybór tej opcji jest możliwy podczas składania zamówienia. Gotowe pliki graficzne prześlesz do nas ze strony "Zamówienia". W tym celu rozwiń szczegóły wybranego zamówienia i kliknij przycisk "DODAJ GRAFIKĘ".
Do wyboru masz klilka metod dostarczania pliku:

Preflight

Bardzo szyba, prosta w obsłudze i do tego udostępniona bezpłatnie forma przesłania plików on-line. Wgraj pliki a system wygeneruje podgląd i wskaże listę błędów w postaci raportu.

Poczta e-mail

Prześlij plik pocztą e-mail

Załącz gotowy projekt do wiadomości e-mail i wyślij na adres: pliki@idrukarnia.pl, podając nazwę oraz numer zamówienia. Pomoże nam to w identyfikacji Twojego zlecenia. Dostarczone w ten sposób pliki poddamy bezpłatnej weryfikacji pod względem poprawności przygotowania do druku. Wielkość załączonych plików nie może przekroczyć łącznie 15 MB. Wybór takiego sposobu przesłania projektu może spowodować wydłużenie czasu potrzebnego na wygenerowanie podglądu do akceptacji. Otrzymanie Twojej wiadomości zostanie potwierdzone automatycznie informacją zwrotną.

Płyta CD/DVD

Możesz skorzystać również tradycyjnej formy przesłania plików, wysyłając je do nas na płycie CD/DVD. Pamiętaj jednak, że wpłynie to na czas realizacji Twojego zamówienia. Jeśli płyta zawierać będzie materiał do kilku zamówień, opisz je odpowiednio.