O nas

iDRUKARNIA.pl

Poszukujesz wysokiej jakości materiałów reklamowych w atrakcyjnych cenach,
dostarczonych w ekstremalnie krótkich terminach?

Szybko i wygodnie

Realizacja zamówień na Naszym portalu, jest niezwykle szybka i wygodna. System zakupu jest prosty i przejrzysty. Osoby, które wcześniej nie miały do czynienia z drukarnią internetowa bez problemu będą poruszać się po stronie. System jest intuicyjny, a nawigacja jasna. Również przygotowanie plików do druku, nie będzie stanowić żadnego problemu. Grafikę można przesłać bezpośrednio na serwer bądź w inny wybrany sposób. Wszystkie zamówienia realizujemy w możliwie najkrótszym terminie.

Gwarancja Jakości

Nasza pracownia wyposażona jest we wszystkie niezbędne maszyny. Zapewniamy najwyższą jakość wydruku. Nad procesem przygotowania i druku zamówień czuwają specjaliści, którzy działają w branży już od wielu lat. Zamówienia tworzone są z dbałością o każdy szczegół. Do druku wykorzystujemy tylko materiałów najwyższej jakości. Wszystko to sprawia, że jesteśmy w stanie spełnić wszystkie Państwa oczekiwania w stosunku do projektów.

Druk na różnych podłożach

Dzięki bogatej ofercie maszyn jakimi dysponujemy, jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa wydruki na różnych podłożach od siatek, po przez folie, banery, a nawet drewno. Dzięki stosowanym technologiom uzyskujemy wydruki najwyższej jakości. Nasi pracownicy dbają, aby każde zamówienie zrealizowane zostało z dbałością o detale.

System sprawdzania plików

W celu potwierdzenia poprawności wydruku, stworzyliśmy darmowy system Preflight. System automatycznie sprawdzi czy zamówienie przygotowane zostało z zachowaniem wytycznych. Dzięki temu nasi klienci będą mieli pewność, że zamawiając towar w naszej drukarni otrzymają dokładnie to czego oczekiwali. Zamówienia dostarczane są w formie przesyłki kurierskiej. W razie wątpliwości można kontaktować się z nami za pośrednictwem portalu. Nasi konsultanci odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania i wątpliwości.