Polityka prywatności

Jakie dane zbieramy?

Podczas zakładania konta na portalu idrukarnia.pl będziemy wymagali od klientów adresu e-mail oraz hasła, za pomocą którego będzie można zalogować się na portalu. Aby złożyć zamówienie na naszej stronie trzeba będzie podać następujące dane: imię, nazwisko, adres do wysyłki, nr telefonu oraz dane do faktury.

Jak wykorzystujemy Twoje dane?

Przekazane przez klientów dane osobowe wykorzystujemy tylko i wyłącznie w celu realizacji umowy sprzedaży oraz obsługi płatności. Nie udostępniamy ich podmiotom trzecim w celach marketingowych lub reklamowych. Podane przez klientów dane przekazujemy wyłącznie firmie obsługującej transakcje płatnicze w celu obciążenia konta klienta płatnością za zlecenie oraz firmom kurierskim w celu dostarczenia przesyłki pod wskazany przez klientów adres. Dane zbierane automatycznie mogą zostać wykorzystane do personalizacji zawartości naszych stron i analizy zachowań użytkowników. Dane zbierane w trakcie korespondencji pomiędzy użytkownikiem a portalem idrukarnia.pl, wykorzystujemy tylko i wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytania. Po dokonaniu zakupu towaru klient otrzyma od nas e-mail dotyczący transakcji. Możliwy jest także kontakt telefoniczny w celu omówienia niejasnych lub ważnych kwestii dotyczących zamówienia. Informacje handlowe będą przekazywane drogą elektroniczną (e-mail) wyłącznie w przypadku, gdy klienci wyrazili zgodę na otrzymywanie ich w takiej formie. W każdej chwili można zrezygnować z tej opcji na podstronie „Moje konto”, klikając zakładkę „Moje dane”.

Zabezpieczenie danych

Naszym Klientom zapewniamy pełne bezpieczeństwo podczas dokonywania zakupów na naszym portalu, ze szczególnym uwzględnieniem prawa do ochrony prywatności. W tym celu gromadzimy tylko niezbędne minimum informacji potrzebnych do realizacji zamówień. Przesyłanie informacji w zakresie danych osobowych klientów, które podają na naszych stronach odbywa się pomiędzy naszym serwerem a komputerem klienta z użyciem protokołu SSL (Secure Socjet Layer). Administratorzy naszego systemu regularnie kontrolują i ulepszają stosowane przez nas zabezpieczenia. Wszelkie operacje związane z wykonywaniem płatności elektronicznych, w przypadku wyboru takiej opcji, będą następować za pośrednictwem bezpiecznego szyfrowanego połączenia zgodnie z polityką prywatności serwisu PayU. Podjęte przez nas działania mogą okazać się jednak niewystarczające, jeżeli klienci sami nie zachowają zasad bezpieczeństwa. W szczególności należy zachować w poufności login i hasło do portalu i nie udostępniać ich osobom trzecim. W celu uniemożliwienia korzystania z konta klienta osobom nieuprawnionym, prosimy o wylogowanie się po zakończeniu korzystania z portalu. Jeśli klient nie uczyni tego, portal zrobi to automatycznie po upływie 15 minut.

Prawa przysługujące naszym Użytkownikom

Jako nasz klient masz możliwość podglądu i edycji swoich danych po zalogowaniu się na swój profil. W sytuacji wystąpienia problemów z logowaniem prosimy o kontakt pod adresem: kontakt@idrukarnia.pl. Klientom przysługuje prawo do żądania informacji o treści przechowywanych na swój temat danych, jak również prawo do żądania zmiany, zablokowania lub usunięcia danych, a także prawo do sprostowania błędów, uzupełnienia lub uaktualnienia danych klientów.

Dane zbierane automatycznie

Podczas każdego pobytu na naszym portalu automatycznie zbieramy dane dotyczące wizyty klienta, w tym: adres IP, nazwę domeny, typ systemu operacyjnego itp. Automatycznie pobieramy również dane zawarte w plikach tekstowych cookies, które identyfikują przeglądarkę klienta w momencie korzystania z naszej strony. Nie zawierają żadnych danych osobowych, ale pozwalają nam na personalizację stron i ofert. W każdej chwili możesz zablokować instalowanie plików cookies lub usunąć wcześniejsze, wykorzystując stosowne opcje przeglądarki internetowej.

Inne strony internetowe

W ramach portalu idrukarnia.pl mogą okresowo pojawiać się linki do innych witryn. Takie strony działają niezależnie od portalu i nie są w żaden sposób przez nas nadzorowane. Strony te mogą posiadać własne polityki dotyczące prywatności, z którymi zalecamy zapoznać się ponieważ nie ponosimy odpowiedzialności za zasady postępowania z danymi w ramach tych stron.